O NáS

Yantai yongchang precision knitting needle co., Ltd se nachází v fushan high-tech průmyslové oblasti, yantai city, které se nazývá rodný město pletací jehly. Specializujeme se na výrobu jehliček na ponožky, jehly na rukavice, jehly na plochých strojích, jehly na kruhových strojích a všech druhů pomocných jehliček pod značkou "feijian". Výrobky již nahradily dovážené jehly a spolupracují s mnoha strojírenskými společnostmi. Výrobky se nyní dobře prodávají jak na domácích, tak na mezinárodních trzích. Společnost byla založena v roce 1990, po více než 20 letech nahromaděných zkušenostech a inovací techniky, se nyní rozrostla na velkou důležitou společnost s největším vlivem značky v číně. Moderní výrobní a kvalitativní zkušební zařízení a vysoká kvalita a vysoká soudržnost zaměstnanců poskytují technické jistoty, aby uspokojily vyšší poptávku na trhu. Vynikající materiály, přísné řízení, poctivost a pozornost k tréninku talentů, aby společnost byla na cestě dlouhodobého stálého rozvoje. To create the perfect "feijian" brand is our unremitting persuit. Prezident a gerenral manažer pan wang bingchang srdečně vítá všechny přátele, kteří prodávají a patronizují "feijian" značku výrobků pro návštěvu a vyjednávání.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Podporovat digitální transformaci textilu a oděvů

S rychlým rozvojem nové generace informačních technologií, digitalizace, vytváření sítí a inteligence postupně pronikly do většiny tradičních odvětví, včetně výroby, energetiky a dopravy, a každý průmysl si vytvořil vlastní vývojový trend. Inteligentní výroba řada nových modelů a nových formátů, jako jsou inteligentní energie a inteligentní energie, se stávají novými rozvojovými tématy ve všech vrstvách života. Oděvy, potraviny, bydlení a doprava jsou každodenními potřebami obyčejných lidí a textilní a oděvní průmysl o "oděvu" úzce souvisí se životem každého. Jako tradiční výrobní průmysl je podpora digitální transformace textilního a oděvního průmyslu směřováním společných snah současného průmyslu.

2022-05-26 zobrazit více

Jak udržet materiál kruhové jehly

Provozovatel by měl kdykoli zkontrolovat čisticí účinek velkoobchodního materiálu s kruhovými jehly. Pokud existuje jakákoli abnormalita, okamžitě zastavte stroj a zkontrolujte zařízení jako celek.

2022-12-26 zobrazit více

Jaké jsou individuální dvojité systém přenesené jehly materiál

Materiál s individuálním dvojitým systémem s přenesenými jehlami je hlavním mechanismem tvořícím smyčku na pletacím stroji. Je vyrobena z ocelového drátu nebo ocelového pásu pomocí mechanické úpravy.

2023-02-08 zobrazit více

Proč potřebujete použít individuální skládače pro dvojité válcové ponožky z číny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kromě toho jsou na mieru přizpůsobené sklony pro dvouvalcové ponožky také velmi odolnou složkou, která vám může pomoci snížit náklady na údržbu.

2023-03-01 zobrazit více

Úspora energie a snížení emisí: aktualizované vybavení v tiskařském a barvivém průmyslu ochutnávalo sladkost.

Tiskařský a barevný průmysl je klíčovým průmyslem, ale je to také energeticky spotřebovávající a znečišťující průmysl. Tváří v tvář vážné situaci energetické úspory a snižování emisí se tiskařské a barvičné podniky setkaly s bezprecedentním tlakem. Ale s ohledem na tlak některé společnosti neopětovaly o vavříny, ale postavily se k výzvě. Před pár dny, reportér se od příslušných stran dozvěděl, že mnoho tiskařských a barvířských podniků investovalo do technologické transformace zařízení s cílem snížit spotřebu energie a znečištění za podmínek poskytnutí určité výrobní kapacity.

2022-05-26 zobrazit více

Jaké jsou vlastnosti, které musí mít dobré výrobky z číny s kruhovými jehly

Oko good china circular needles products must be smooth and flawless, otherwise it will break or fray the seam when it moves back and forth, and finally make the garment a defective product. Chlupatý šev, který po oděvu štěpne, byl několikrát umytý.-ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne.

2022-12-19 zobrazit více

Jaké jsou výhody kruhové jehly od čínského výrobce

Nízká penetrační síla kruhových jehlů od čínských výrobců vyžaduje menší penetrační sílu při procházení suture materiálu, což klade menší pracovní tlak na šicí stroj a pomáhá prodloužit životnost šicího stroje.

2023-01-02 zobrazit více

What are the advantages of China socks machine sinker material

In short, the China socks machine sinker is one of the indispensable key components of the hosiery machine. Its high quality and performance can improve the production efficiency, sock quality, stability, and adaptability of the hosiery machine.

2023-02-22 zobrazit více

zobrazit více