درباره ما

یانتی یونگچنگ پرسیسیون نژاد کو... LTD (به انگلیسی: LTD) یک منطقهٔ مسکونی است که در شهر یاتای واقع شده است. ما تخصص توليد سوزن هاي جوراب ها، سوزن دستکش دستکشي و سوزن هاي ماشين مسافر سوزن های ماشین دایره و همه نوع سوزن های کمکی زیر برند "FEIJIAN". محصولات قبلا سوزن وارد شده را جایگزین کرده اند و با بسیاری از شرکت های ماشین همکاری می کنند. محصولات اکنون در بازار داخلی و بین المللی به خوبی می فروشند. این شرکت در سال 1990، بعد از بیش از 20 سال تجربه و نوآوری تکنیک، اکنون به یک شرکت مهم رشد کرده با نفوذ ترین برند چین. تجهیزات پیشرفته تولید و آزمایش کیفیت و کیفیت بالا و هم همدستگاه بالای کارکنان به اطمینان فنی ارائه می دهد تا به رسیدگی به اتمام بیشتر و بازار. مواد فوق العاده، مديريت محکم، صداقت و توجه به آموزش استعدادي شرکت رو در راه طولاني مدت رشد ثابت ميکنه ایجاد نشانه ی عالی "فژیان" بی نقص ماست. رئیس جمهور و مدیر گرنرال آقای وانگ بینگ چانگ با عمیق به همه دوستانی که برند محصولات "FEIJIAN" می فروشند و برای ملاقات و مذاکره می کنند خوش آمد می گوید.

بیشتر ببینید

اخبار

ترویج تغییر دیجیتال بافتی و لباس پوشه

با توسعه سریع یک نسل جدید از تکنولوژی اطلاعات دیجیتالی، شبکه، و اطلاعات به تدریج در بیشتر صنایع سنتی نفوذ شده از جمله تولید، انرژی و انتقال و هر صنعت گرایش توسعه خود را تشکیل داده است. تولید هوشمندانه یک سری از مدل های جدید و قالب های جدید مانند انرژی هوشمند و انرژی هوشمند تبدیل به تمهای توسعه جدید می شود پياده روي زندگي. لباس، غذا، مسکن و حمل و نقل نیازهای روزانه مردم عادیه و صنعت لباس و لباس درباره "لباس" به نزديکي به زندگي همه مربوط ميشه به عنوان صنعت تولید سنتی، ترویج تغییر دیجیتال از لباس و لباس جهت تلاش های مشترک صنعت فعلی است.


چگونه نگهداری از سوزن های دایره

اپراتور باید در هر لحظه عوارض پاکسازی سوزنهای دایره ای را بررسی کند. اگر ناهنجاری وجود داشته باشد، ماشین را فورا متوقف کنید و تجهیزات را به طور کل بررسی کنید.


سیستم دو برابر انتقال سوزن چیست؟

ماده سوزن منتقل شده سیستم دو نفر، مکانیزم اصلی بر روی ماشین بافتی است. از سیم فولادی یا کمربند فولادی ساخته شده است.


چرا باید از سینک های سفارشی استفاده کنی برای ماشین های جوراب سیلندری از چین

علاوه بر این، سینک های سفارشی برای ماشین های جوکان که به شما کمک می کند تا هزینه های نگهداری را کاهش دهید.


نگه داشتن انرژی و کاهش انتشار: تجهیزات به روزرسانی در صنعت چاپ و رنگ شیرینی را چشیده

صنعت چاپ و رنگ سازی یک صنعت کلیدی است، اما همچنین یک صنعت مصرف انرژی و آلوده کننده است. با موقعيت شديد حفاظت انرژي و کاهش انتشار روبرو پرينت و سازمان هاي رنگي با فشار بي سابقه روبرو شده ولی در مقابل فشار، بعضی از شرکت هایی که روی لذت می بردند، ولی به چالش بالا رفتند. چند روز پيش گزارشگر از حزب های مربوط به فهمید که بسیاری از افراد پرینت و رنگی در تغییرات فناوری سرمایه گذاری کرده اند براي کاهش مصرف انرژي و آلودگي تحت شرايط فراهم کردن ظرفيت خاصي توليد.


چه ویژگی هایی هستند که یک سوزن دایره چین باید داشته باشند

چشم سوزن هاي خوب چين دايره بايد صاف و بي عيب باشه در غیر اینصورت وقتی که به عقب و عقب حرکت میکنه می شکند يک خرده شسته شده که بعد از لباس شستن لباس چند بار شسته


سوزن هاي دايره اي از توليد کننده چين

نيروي نفوذ پايين سوزنهاي دايره اي از توليد کنندگان چين نياز به نيروي نفوذي کمتري داره که فشار کاری کمتر روی ماشین خیاطی قرار میده و کمک میکنه تا زندگی ماشین خیاطی رو طول بکشه


مزيت هاي ماشين جوراب چين چيه

به طور خلاصه، دستگاه جوراب های چین یکی از اجزای کلیدی لازم است که ماشین شیرینی است. کیفیت بالا و عملکرد آن می تواند بهره گیری تولید، کیفیت جوراب، ثبات و سازگاری ماشین شیرینی را بهبود بیاورد.


بیشتر ببینید