אודות

YANTAI YONGCHANG דיוק סריגה מחט שיתוף., בע"מ ממוקם Fushan ההייטק תעשייתי אזור, עיר Yantai, אשר נקרא את עיר הולדתו של מסרגות. אנחנו מתמחים בייצור גרביים מכונת מחטי, כפפת מכונת מחטי, שטוח מכונת מחטים, מעגלי מכונת מחטי וכל סוגים של עזר מחטי תחת מותג “FEIJIAN”. המוצרים יש כבר להחליף את מיובא מחטים ולשתף פעולה עם רבים מכונות חברות. המוצרים עכשיו למכור גם בשני בשווקים המקומיים ובינלאומיים. החברה הוקמה בשנת 1990, לאחר יותר מ 20 שנים ניסיון מצטבר טכניקת חדשנות, זה יש עכשיו גדלה גדול חשוב החברה עם ביותר מותג השפעה בסין. את מתקדם ייצור ואיכות ציוד בדיקה גבוהה באיכות גבוהה לכידות של עובדים לספק טכני אבטחת כדי לענות על את הביקוש הגבוה של השוק. חומרים מצוינים, ניהול קפדני, יושר לב כשרון אימון להפוך את החברה בדרך של ארוך-טווח של פיתוח יציב. כדי creat המושלם “FEIJIAN” מותג הוא בלתי פוסק שלנו במרדף. הנשיא ו gerenral מנהל מר וואנג Bingchang מכל לב מברך כל את חברים שמוכרים ולהתנשא “FEIJIAN” מותג של מוצרים עבור לבקר ומשא ומתן.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

לקדם את דיגיטלי שינוי של טקסטיל ובגדים

עם ההתפתחות המהירה של דור חדש של טכנולוגיית מידע, דיגיטציה, רשת, ומודיעין יש בהדרגה חדר לתוך ביותר תעשיות מסורתיות, כולל ייצור, אנרגיה, ותחבורה, וכל תעשיית יצר משלו פיתוח מגמת. ייצור אינטליגנטי סדרה של מודלים חדשים חדש פורמטים כגון חכם באנרגיה וחכם אנרגיה הופכים חדש פיתוח נושאים בכל תחומי חיים. בגדים, מזון, דיור התחבורה את צרכי היומיום של אנשים רגילים, ואת תעשיית טקסטיל הבגד על "בגדים" קשור קשר הדוק כולם של חיים. כמו מסורתי תעשיית ייצור, קידום דיגיטלי שינוי של טקסטיל ובגדים הוא את כיוון של התעשייה הנוכחי של מאמץ משותף.

2022-05-26 ראה עוד

איך לשמור על מחטים עגולים חומר

המפעיל צריך לבדוק את ניקוי אפקט של סיטונאי מחטים עגולים חומר בכל זמן. אם יש חריגות, לעצור את מכונת מייד ולבדוק את ציוד בכללותו.

2022-12-26 ראה עוד

מה הם את מותאם אישית כפול מערכת הועבר מחטי חומר

את מותאם אישית כפול מערכת הועבר מחטי חומר הוא את הלולאה הראשית-הקמת מנגנון על סריגה מכונה. זה עשוי פלדת חוט או פלדת חגורת דרך מכאני גמר.

2023-02-08 ראה עוד

למה אתה צריך להשתמש מותאם אישית משקולות עבור גרבי צילינדר כפול מכונות מסין

בנוסף, את מותאם אישית משקולות עבור גרבי צילינדר כפול מכונות הם גם מאוד עמיד רכיב, אשר יכול לעזור לך להפחית עלויות תחזוקה.

2023-03-01 ראה עוד

חיסכון באנרגיה והפחתת פליטה: המעודכן ציוד דפוס צביעה יש טעם את מתיקות

את תעשיית הדפוס וצביעה הוא מפתח, אבל הוא גם רב ו מזהם תעשיית. פנים עם המצב החמור של שימור אנרגיה והפחתת פליטה, הדפסה וצביעה חברות נתקל חסר תקדים לחץ. אבל בפרצוף של לחץ, כמה חברות לא נח על שלהם זרי דפנה, אבל עלתה אתגר. כמה ימים לפני, את כתב למד רלוונטיים מסיבות כי רבים הדפסה וצביעה חברות השקיעו רב השינוי טכנולוגי של ציוד על מנת להפחית צריכת באנרגיה וזיהום בתנאים של מתן ייצור מסוים קיבולת.

2022-05-26 ראה עוד

מה הם המאפיינים כי טוב סין מחטים עגולים מוצרים חייב יש

את העין של טוב סין מחטים עגולים מוצרים חייב להיות חלק וללא רבב, אחרת זה יהיה לשבור או הקלחת את תפר כאשר הוא נע קדימה ואחורה, ולבסוף להפוך את בגד מוצר פגום. בלוי תפר כי מצליפה לאחר בגד כבר שטף כמה פעמים.

2022-12-19 ראה עוד

מה הם היתרונות של מחטים עגולים מסין יצרן

את נמוך כוח חדירה של מחטים עגולים מסין יצרנים דורש פחות חדירה כוח כשעוברים את תפר חומר, אשר מכניס פחות עבודה לחץ על מכונת תפירה ומסייע להאריך את החיים של מכונת תפירה.

2023-01-02 ראה עוד

מה הם היתרונות של סין גרבי מכונה משקולת חומר

בקיצור, את סין גרבי מכונה משקולת הוא אחד החיוני מפתח רכיבים של מכונה לבנים. שלה גבוהה באיכות וביצועים יכול לשפר את יעילות ייצור, גרב איכות, יציבות, והתאמה של מכונה לבנים.

2023-02-22 ראה עוד

ראה עוד