PAR 

Yantai yongchang precision knitting needle co., Ltd atrodas fushan augsto tehnoloģiju rūpniecības zonā, yantai city, kas tiek saukta dzimtā pilsēta adāmadatas. Mēs esam specializējušies ražošanā zeķes mašīnu adatas, cimdu mašīnu adatas, plakanas mašīnas adatas, apļveida mašīnu adatas un visu veidu palīgadatas ar zīmolu "feijian". Produkti jau ir aizstājuši importētās adatas un sadarbojas ar daudziem mašīnbūves uzņēmumiem. Produkti tagad pārdod labi gan iekšzemes, gan starptautiskajos tirgos. Uzņēmums tika dibināts 1990. gadā, pēc vairāk nekā 20 gadu uzkrātās pieredzes un tehnikas inovācijas, tas tagad ir kļuvis par lielu nozīmīgu uzņēmumu ar visvairāk zīmola ietekmi ķīnā. Uzlabotas ražošanas un kvalitātes pārbaudes iekārtas un augstas kvalitātes un augsta kohēzijas darbinieku nodrošina tehnisko nodrošinājumu, lai apmierinātu lielāku pieprasījumu tirgū. Izcili materiāli, stingra vadība, godīgums un uzmanība talantu apmācībai padara uzņēmumu uz ceļu ilgtermiņa stabilu attīstību. Lai izveidotu perfektu "feijian" zīmols ir mūsu neatgriezenisks persuit. Prezidents un gerenral vadītājs mr wang bingchang sirsnīgi apsveic visus draugus, kuri pārdod un patronē "feijian" zīmolu produktu apmeklēšanai un sarunām.

skatīt vairāk

NEWS

Veicināt digitālo transformāciju tekstila un apģērbu

Ar strauju attīstību jaunās paaudzes informācijas tehnoloģijas, digitalizācija, tīklošana, un inteliģence ir pakāpeniski iekļūst vairumā tradicionālo nozares, ieskaitot ražošanas, enerģētikas, un transporta, un katra nozare ir izveidojusi savu attīstības tendenci. Inteliģentā ražošana virkne jaunu modeli un jauni formāti, piemēram, viedā enerģija un viedā enerģija, kļūst par jaunām attīstības tēmām visās dzīves jomās. Apģērbs, pārtika, mājokļi un transports ir parasto cilvēku ikdienas vajadzības, un tekstila un apģērbu nozare par "apģērbu" ir cieši saistīta ar ikviena dzīvi. Kā tradicionālā ražošanas nozare, veicinot tekstila un apģērbu digitālo pārveidošanu ir virziens pašreizējā nozares kopīgajām centieniem.

2022-05-26 skatīt vairāk

Kā uzturēt apļveida adatas materiālu

Operators jebkurā laikā jāpārbauda vairumtirdzniecības apļveida adatu materiāla tīrīšanas efekts. Ja ir kādas anomālijas, nekavējoties apturēt mašīnu un pārbaudiet visu aprīkojumu.

2022-12-26 skatīt vairāk

Kādi ir pielāgoti dubultā sistēma nodoti adatas materiāls

Pielāgota dubultā sistēmas pārsūtīto adatu materiāls ir galvenais cilpas veidošanas mehānisms adīšanas mašīnā. Tas ir izgatavots no tērauda stieples vai tērauda jostas, izmantojot mehānisko apdari.

2023-02-08 skatīt vairāk

Kāpēc jums ir nepieciešams izmantot pielāgotus uztvērējus divkāršu cilindru zeķes mašīnām no ķīnas

Turklāt pielāgotie dubultā cilindru zeķes mašīnu uztvērēji ir arī ļoti izturīgs komponents, kas var palīdzēt samazināt uzturēšanas izmaksas.

2023-03-01 skatīt vairāk

Enerģijas taupīšana un emisiju samazināšana: atjauninātā iekārta drukāšanas un krāsošanas nozarē ir izbaudījusi saldumu

Poligrāfijas un krāsošanas rūpniecība ir galvenā nozare, bet tā ir arī enerģijas patērējoša un piesārņojoša rūpniecība. Saskaroties ar smago situāciju enerģijas taupīšanu un emisiju samazināšanu, poligrāfijas un krāsošanas uzņēmumi ir saskarušies ar nebijušu spiedienu. Bet, saskaroties ar spiedienu, daži uzņēmumi nav atpūsties uz savu lauru, bet pieauga izaicinājumu. Pirms dažām dienām, reportieris no attiecīgajām pusēm uzzināja, ka daudzi poligrāfijas un krāsošanas uzņēmumi ir ieguldījuši ievērojami iekārtu tehnoloģiskajā transformācijā, lai samazinātu enerģijas patēriņu un piesārņojumu, nodrošinot noteiktu ražošanas jaudu.

2022-05-26 skatīt vairāk

Kādas ir īpašības, ka labs ķīna apļveida adatas produkti ir jābūt

Labas ķīnas apļveida adatu produktu acu jābūt gludām un nevainojamām, pretējā gadījumā tas sagraut vai sajauc šuvi, kad tas pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, un visbeidzot padarīt apģērbu par defektu produktu. Izskalota šuve, kas noskūpsta pēc apģērba ir mazgāta vairākas reizes.

2022-12-19 skatīt vairāk

Kādas ir riņķveida adatu priekšrocības no ķīnas ražotāja

Ķīnas ražotāju apļveida adatu zema iekļūšanas spēks prasa mazāku iekļūšanas spēku, kad iet cauri šuves materiālam, kas rada mazāku darba spiedienu uz šujmašīnu un palīdz pagarināt šujmašīnas kalpošanas laiku.

2023-01-02 skatīt vairāk

Kādas ir priekšrocības no ķīnas zeķes mašīnu iegremdētāja materiāla

Īsāk sakot, ķīnas zeķes mašīnu ieguvējs ir viens no neaizstājamiem galvenajiem trikotāžas mašīnas komponentiem. Tās augsta kvalitāte un veiktspēja var uzlabot trikotāžas mašīnas ražošanas efektivitāti, zeķes kvalitāti, stabilitāti un pielāgojamību.

2023-02-22 skatīt vairāk

skatīt vairāk