O NÁS

vidieť viac

Správy

Podporovať digitálnu transformáciu textílií a odevov

S rýchlym rozvojom novej generácie informačných technológií, digitalizácia, sieť a inteligencia postupne prenikla do väčšiny tradičných odvetví, vrátane výroby, energetiky a dopravy, a každé odvetvie vytvorilo svoj vlastný vývojový trend. Inteligentná výroba séria nových modelov a nových formátov, ako sú inteligentná energia a inteligentná energia, sa stávajú novými rozvojovými témami vo všetkých vrstvách života. Oblečenie, potraviny, bývanie a doprava sú každodennými potrebami bežných ľudí a textilný a odevný priemysel o "oblečení" je úzko spojený s životom každého. Ako tradičný spracovateľský priemysel, podpora digitálnej transformácie textilu a odevov je smer súčasného priemyslu spoločné úsilie.

2022-05-26 vidieť viac

Ako udržiavať materiál kruhových ihiel

Prevádzkovateľ by mal kedykoľvek skontrolovať čistiaci účinok veľkoobchodného materiálu kruhových ihiel. Ak existuje nejaká abnormalita, okamžite zastaviť stroj a skontrolovať zariadenie ako celok.

2022-12-26 vidieť viac

Aké sú prispôsobené dvojité systém prenášané ihly materiál

Prispôsobený materiál dvojitého systému prenášaných ihiel je hlavným mechanizmom tvárnice na pletacom stroji. Je vyrobený z oceľového drôtu alebo oceľového pásu cez mechanickú úpravu.

2023-02-08 vidieť viac

Prečo potrebujete použiť prispôsobené sklony pre dvojvalcové ponožky stroje z číny

Okrem toho sú prispôsobené sklony pre dvojvalcové ponožky sú tiež veľmi odolnou zložkou, ktorá vám môže pomôcť znížiť náklady na údržbu.

2023-03-01 vidieť viac

Úspora energie a zníženie emisií: aktualizované zariadenia v tlačiarenskom a farbiarskom priemysle ochutnali sladkosť

Tlačiarenský a farbiarsky priemysel je kľúčovým odvetvím, ale je to aj energeticky náročné a znečisťujúce priemysel. Čeliť ťažkej situácii úspory energie a zníženia emisií, tlače a farbenie podniky sa stretli s bezprecedentný tlak. Ale s ohľadom na tlak, niektoré spoločnosti neodpočinuli na svojich vavrínoch, ale povstali k výzve. Pred niekoľkými dňami, reportér sa od príslušných strán dozvedel, že mnohé tlačiarenské a farbiarske podniky veľmi investovali do technologickej transformácie zariadení s cieľom znížiť spotrebu energie a znečistenie za podmienok poskytovania určitej výrobnej kapacity.

2022-05-26 vidieť viac

Aké sú vlastnosti, ktoré dobré čína kruhové ihly výrobky musia mať

Oko dobré čína kruhové ihly výrobky musia byť hladké a bezchybné, inak to bude zlomiť alebo roztrhať šev, keď sa pohybuje dopredu a dozadu, a konečne urobiť odev chybný produkt. Frayed šev, ktorý snaps po odevu bol umytý niekoľkokrát.

2022-12-19 vidieť viac

Aké sú výhody kruhových ihiel od výrobcu v číne

Nízka penetračná sila kruhových ihiel od výrobcov číny vyžaduje menšiu penetračnú silu pri prechode cez materiál švu, čo kladie menej pracovného tlaku na šijací stroj a pomáha predĺžiť životnosť šijacieho stroja.

2023-01-02 vidieť viac

Aké sú výhody číny ponožky stroj sklopňa materiál

Jeho vysoká kvalita a výkon môže zlepšiť účinnosť výroby, kvalitu ponožky, stabilitu a prispôsobivosť pančukového stroja.

2023-02-22 vidieť viac

vidieť viac