O NáS

Yantai yongchang precision knitting needle co., Ltd se nachází v fushan high-tech průmyslové oblasti, yantai city, které se nazývá rodný město pletací jehly. Specializujeme se na výrobu jehliček na ponožky, jehly na rukavice, jehly na plochých strojích, jehly na kruhových strojích a všech druhů pomocných jehliček pod značkou "feijian". Výrobky již nahradily dovážené jehly a spolupracují s mnoha strojírenskými společnostmi. Výrobky se nyní dobře prodávají jak na domácích, tak na mezinárodních trzích. Společnost byla založena v roce 1990, po více než 20 letech nahromaděných zkušenostech a inovací techniky, se nyní rozrostla na velkou důležitou společnost s největším vlivem značky v číně. Moderní výrobní a kvalitativní zkušební zařízení a vysoká kvalita a vysoká soudržnost zaměstnanců poskytují technické jistoty, aby uspokojily vyšší poptávku na trhu. Vynikající materiály, přísné řízení, poctivost a pozornost k tréninku talentů, aby společnost byla na cestě dlouhodobého stálého rozvoje. To create the perfect "feijian" brand is our unremitting persuit. Prezident a gerenral manažer pan wang bingchang srdečně vítá všechny přátele, kteří prodávají a patronizují "feijian" značku výrobků pro návštěvu a vyjednávání.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Ploché jehly: základní součást textilních strojů

Úvod: jak se textilní průmysl nadále vyvíjí, výrobní a zpracovatelské stroje hrají klíčovou úlohu při splnění požadavků na vysoce kvalitní textilie a oděvy. Jednou z klíčových prvků, které přispívají k účinnému fungování textilních strojů, je plochá jehla. In this article, we will delve into the significance of flat needles and their applications in various text

2023-09-02 zobrazit více

Jak ploché jehly zlepšují účinnost při zpracování textilních strojů

Obsah: 1. úvod: význam plochých jehel při zpracování textilních strojů 2. porozumění plochým jehlům: stručný přehled 3. Zpracování textilních strojů 3.1 zvýšená kvalita stehu a přesnost 3.2 vylepšená manipulace a kontrola s látkami 3.3 zvýšená rychlost a účinnost výroby 3.4 snížené opotřebení 4. W

2023-09-01 zobrazit více

Vše, co potřebujete vědět o plochých jehlách v textilních strojích

Úvod: ploché jehly hrají zásadní úlohu při výrobě a zpracování textilních strojů. Tyto specializované jehly jsou navrženy tak, aby splňovaly jedinečné požadavky různých textilních procesů. V tomto článku se ponoříme do světa plochých jehel a prozkoumáme jejich význam v textilním průmyslu. 1. understanding flat needles: flat needles, also known as straight needles, are

2023-08-31 zobrazit více

Přínosy použití plochých jehel v textilních strojích

Obsah1. úvod: zlepšování výroby textilních strojů plochými jehly 2. porozumění významu jehel v textilních strojích3. přehled plochých jehel ve výrobě textilních strojích4. výhody použití plochých jehlů ve výrobě textilních strojů 4.1 zvýšená produktivita a účinnost 4.2 zvýšená kvalita a přesnost stehu 4.3 versati

2023-08-30 zobrazit více

Jaké jsou výhody série ploché pletací jehly

Vlastní řada plochých pletacích jehel má výhody, že jsou stabilní a pohodlné, snadné ovládání, vyhýbání se kapkám stehu, použitelné pro různé textilie atd., a vhodné pro použití v různých pletacích projektech.

2023-08-17 zobrazit více

Jaké jsou opatření pro instalaci pro jehly na stroje na ponožky?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Před instalací se ujistěte, že jehly strojů na ponožky jsou čisté. Odstranit jakékoli trosky nebo zbytky přilepené na jehlu a vyčistit ji vhodným čističem.

2023-08-09 zobrazit více

Jaké jsou faktory ovlivňující kvalitu jehly kruhových strojů od čínských výrobců

Souhrn je kvalita jehlů kruhových strojů od čínských výrobců ovlivněna mnoha faktory, jako jsou materiál, výrobní proces, technologie povlaku, specifikace a velikost a konstrukční struktura.

2023-07-13 zobrazit více

Jaké jsou jedinečné vlastnosti a výhody dobrých cenových a kvalitních kruhových jehlů strojů

Dobré ceny a kvalitní kruhové jehly strojů přijímají kruhový design, který je podobný trubce ve tvaru a oba konce jsou propojeny.

2023-07-06 zobrazit více

zobrazit více